Zapraszamy do naszej Stacji Diagnostycznej. Profesjonalne badanie techniczne pomoże podnieść bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów.

Aktualności:

 • Ogłoszenie system

  Powiślańska Komunikacja Samochodowa Sp. z o. o. informuję, iż od dnia 02.10.2014 roku uczniowie posiadający bilety miesięczny, będą mogli jeździć autobusami tzw. „systemowymi” o godzinie 14.05 w kierunku Kisielic, Klecewa i Klasztorka. Warunkiem takiego przejazdu będzie ustąpienie miejsca siedzącego przez młodzież w autobusie dla pasażerów wsiadających po pracy m.in. z WZPOW, IP, Plati i Jabil. W przypadku nie stosowania się przez młodzież do powyższego udogodnienia powrócimy do rozwiązania dotychczasowego.

   
 • SYSTEM WATKOWICE

  PKS Sp. z o.o. W Kwidzynie wychodząc na przeciw oczekiwaniom i sugestiom mieszkańców miejscowości Kamionka, Trzciano, Straszewo, Watkowice Małe od dnia 01.10.2014 roku uruchamia połączeni autobusowe służące dowozom pasażerów do pracy na godz. 6, 14, 22 coraz powrotem po tych godzinach.

  Więcej…  
 • OGŁOSZENIE NEBROWO

  Powiślańska Komunikacja Samochodowa Sp. z o. o. w Kwidzynie informuje, iż od dnia 01.09.2014 roku zostają zawieszone kursy Kwidzyn - Nebrowo oraz Nebrowo - Kwidzyn.

  Za utrudnienia przepraszamy.

   

Informacje o zmianie rozkładu jazdy:

 • Zmiana rozkładu jazdy komunikacji miejskiej

  OGŁOSZENIE 

           Powiślańska Komunikacja Samochodowa Sp. z  o. o. informuje, że od dnia 01.03.2014r. ulega zmianie komunikacja miejska na  linii nr 1, linii nr 3 oraz na linii 11 - stka.

  Więcej…
Copyright 2011 Strona Firmowa Powiślańskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. - Start. All Rights Reserved.
Joomla 1.7 templates by hostgator coupon